Akční nabídky
 Kobra 400
53 690,- Kč bez DPH 64 964,90 Kč s DPH 70 409,90 Kč s DPH
 Skartovač JAWS C9 v řezu 2x8mm
5 990,- Kč bez DPH 7 247,90 Kč s DPH

Proč skartovat?

Úvod Proč skartovat?

DŮVODY PROČ SI POŘÍDIT SKARTOVACÍ STROJ:

1. Zákonem předepsaná ochrana utajovaných skutečností
Zákon a jeho prováděcí předpisy přímo pro některá pracoviště stanovuje stupně utajení. Tato pracoviště musí být povinně vybavena skartovacími stroji s certifikátem NBU v příslušném stupni utajení.


2. Zákonem předepsaná ochrana osobních údajů
V současné době stálé sílí tlak na ochranu osobních údajů. Z tohoto důvodu, zejména státní orgány a firmy zabývající se některými službami, musí chránit citlivé informace, jejichž zveřejnění by mohlo poškodit dotčené osoby.


3. Ochrana dat uvnitř firem
Skartovací stroj by neměl chybět v žádném výpočetním středisku (možný únik obchodních a ekonomických informací), v účtárnách, personálních odděleních, obchodních odděleních a zejména v kancelářích všech vedoucích pracovníků.


4. Ochrana dat klientů a zákazníků
Zde se jedná například o advokátní kanceláře, právní poradny, daňové poradce, banky, soudní znalce apod. Do tohoto okruhu ale patří i dodavatelé služeb a energií.


5. Ochrana soukromých dat a korespondence
Malé skartovací stroje již pronikají i do domácností, zejména do domácích kanceláří. Špatně vyplněná složenka, osobní dopis, koncept pro daňové přiznání, staré výplatní pásky - to vše by mělo skončit ve skartovacím stroji.

 

 


DŮVODY PROČ SI POŘÍDIT NĚMECKÝ SKARTOVACÍ STROJ:

1. Tradice
Německé skartovací stroje EBA, IDEAL a HSM patří již mnoho let mezi vůdčí firmy udávající technický vývoj ve skartovací technice. Výroba strojů  je realizována  v Německu.


2. Kvalita
Tradičně jedny z nejkvalitnějších řezných nožů. Stroje mají masivní kalené nože. Většina nožů je vyrobena dle technologie V-TEK se snížením třecích odporů a zvýšením řezné kapacity.


3. Ekonomické a ekologické hledisko
Stroje jsou vyvíjeny s důrazem na úsporu energie a tím i levný ekologický provoz. Dosahují tak nejlepší poměr kvality a ceny.


4. Záruka
Plný záruční pozáruční servis s dodávkami všech dílů po dobu životnosti strojů. Doživotní záruka nožů německých strojů na vady materiálu u většiny řezů. 5 let u čínských skartovačů.


5. Široký sortiment
Kompletní řada od nejmenších osobních strojů až po velkokapacitní kombinace skartovačů
s hydraulickými lisy - vše v nejvyšší kvalitě.


volejte  

 721 880 049 - 224 933 975

 

pište

skartovaci-stroje@email.cz

 


Copyright 2014 - 2024 © skartace.info